Voor Red Bull zal de vrijdag in Miami hoopgevend zijn geweest. Max Verstappen stond er een stuk beter bij als je het vergelijkt met de GP van China en Japan en pakte uiteindelijk de vijfde plaats in de sprintkwalificatie. Ja, hij stond nog flink achter polesitter Lando Norris, maar Verstappen versloeg bijvoorbeeld wel de Mercedes van George Russell.
En dus toont Verstappen zich tevreden na afloop. Het updatepakket van Red Bull lijkt aardig te werken, tot blijdschap van de viervoudig wereldkampioen.
"Het voelt meer als één geheel", vertelt Verstappen tegenover F1TV. "Natuurlijk zijn er nog steeds zaken waar we aan werken, maar dit is echt een positieve stap voor ons. In de afgelopen races zaten we er soms meer dan een seconde achter; ik zou zeggen dat we dat gat nu bijna hebben gehalveerd. Dat is dus positief."
"In de eerste sector zijn we nog steeds erg zwak, vooral in hogesnelheidsbochten, dus we weten dat we daar aan moeten werken. Voor de rest voelde allemaal wat meer solide aan, dus daar ben ik in ieder geval blij mee. Het lijkt erop dat we de middenmoot nu wel een beetje achter ons hebben gelaten."
Verstappen is dus hartstikke positief, met één kanttekening. "Het is nog steeds niet hoe ik het wil, uiteraard, maar het zorgt er in ieder geval voor dat ik de auto weer wat meer kan vertrouwen. En ik kan je vertellen, ik kan er nu simpelweg wat meer rondetijd uitpersen."
Meest gelezen
In dit artikel











Praat mee!