Max Verstappen start de Grand Prix van Qatar vanaf de tweede positie. Een goed uitgangspunt voor de race, maar het gat met Lewis Hamilton stelt hem niet tevreden.
"Toen ik over de streep kwam dacht ik dat ik best een goed rondje had gereden. Toen hoorde ik het gat en dat is best groot", erkent Verstappen.
Verstappen: "Niet makkelijkste weekend qua afstelling"
Voor het eerst in de F1-historie streek het circus neer op het Losail International Circuit in Qatar. Verstappen begon nog goed aan het weekend, maar zag Mercedes al snel het commando overnemen.
"We hadden sowieso niet het makkelijkste weekend qua afstelling van de auto, maar het gat is wel wat te groot vind ik. We staan even goed nog tweede en er kan nog van alles gebeuren, maar als je zo'n groot gat hebt dan verwacht ik in de race ook niet heel veel", Aldus de Red Bull-coureur in gesprek met Ziggo Sport.
Inhalen is lastig op de baan, waardoor de start cruciaal is. Verstappen heeft daar geen scenario's voor in zijn hoofd: "Ik denk daar niet teveel over na. Dat zien we vanzelf wel."

Wie wint de GP van Qatar 2021?
Speel mee en maak kans op een prachtige Max Verstappen drivers cap!
Speel meeHet F1-seizoen is afgelopen, maar RacingNews365 gaat volle bak door. Op 13 december kan jij aanwezig zijn bij ons live event. Een toffe F1-avond met een live F1-podcast met Tom Coronel, Ruud Dimmers en host Joris Mosterdijk! Tevens ga jij gaat ook zelf racen in een simulator! Ben je een echte kenner? Dat mag je bewijzen in de pubquiz, met toffe prijzen!
Kortom, het ideale avondje uit!
Bestel snel jouw tickets op=op