Op 27 en 28 januari vindt de 24 uur van Daytona plaats, ook wel bekend als de 'Rolex 24 at Daytona'. De langeafstandsrace wordt zoals gewoonlijk georganiseerd op de Daytona International Speedway in Florida, Verenigde Staten. De race markeert de opening van het IMSA WeatherTech Sportscar-seizoen, en dit weekend verschijnen er ook een aantal Nederlanders bij de start, zo zal onder andere tweevoudig winnaar Renger van der Zande wederom in de Cadillac plaatsnemen in de Grand Touring Prototype (GTP)-categorie. Ook Tijmen van der Helm (GTP), Nicky Catsburg (GT-pro), Larry ten Voorde (GT) en Indy Dontje (GTD) rijden mee.
Waar kijk je de 24 uur van Daytona?
De langeafstandsrace gaat om zaterdag 27 januari om 19:40 uur Nederlandse tijd van start (13:40 uur lokaal). Op zondag 28 januari zal 24 uur later de finishvlag vallen. De race is live te volgen op het kanaal Ziggo Sport Racing en zal om 00:10 uur ook te zien zijn op kanaal 14 (Ziggo). De wedstrijd is via het internet ook te volgen via een stream op IMSA.tv.
Meest gelezen
Nooit meer iets van de Formule 1 missen? Dat kan! Zet met een druk op de knop de Formule 1-kalender van 2026 in jouw agenda. Gebruik de button hieronder om hem in de agenda van je smartphone of pc te plaatsen en mis geen seconde van het nieuwe seizoen!
+ Toevoegen aan agenda + Toevoegen aan agenda
We hebben ook een versie met alleen de race en kwalificatie.
klik hier voor deze versie en meer uitleg.











