We hoeven in het weekend van 21 tot en met 23 juli geen rekening te houden met tijdsverschil op de Hungaroring. Er is wel een wijziging in de kwalificatie omtrent het bandenreglement. De eerste vrije training begint op vrijdag om 13:30 uur, gevolgd door de tweede vrije training om 17:00 uur.
Op zaterdag is er nog één oefenmoment tijdens VT3 om 12:30 uur en om 16:00 uur volgt de kwalificatie om te beslissen in welke volgorde de coureurs de race mogen aanvangen. De race begint zondag traditiegetrouw om 15:00 uur. Ongeveer anderhalf uur later weten we dan als het goed is wie de Grand Prix van Hongarije gewonnen heeft.
Bekijk het volledige tijdschema hieronder.
| Sessie | Datum | Tijd |
|---|---|---|
| Eerste vrije training | vrijdag 21 juli | - |
| Tweede vrije training | vrijdag 21 juli | - |
| Derde vrije training | zaterdag 22 juli | - |
| Kwalificatie | zaterdag 22 juli | - |
| Race | zondag 23 juli | - |
Ontvang 200 Free Spins én €30 aan Free Bets als je €10 inzet op Sport!
Voorwaarden van toepassing, alleen geldig voor spelers van 24 jaar en ouder. Wat kost gokken jou? Stop op tijd 18+.
Claim jouw bonus!Meest gelezen
In dit artikel
Nooit meer iets van de Formule 1 missen? Dat kan! Zet met een druk op de knop de Formule 1-kalender van 2026 in jouw agenda. Gebruik de button hieronder om hem in de agenda van je smartphone of pc te plaatsen en mis geen seconde van het nieuwe seizoen!
+ Toevoegen aan agenda + Toevoegen aan agenda
We hebben ook een versie met alleen de race en kwalificatie.
klik hier voor deze versie en meer uitleg.











Praat mee!