Sluit je aan bij De grootste racefamilie van Nederland

Ontdek welk pakket bij jou past

  • Altijd meepraten over de Formule 1
  • Kans maken op toffe prijzen
  • Advertentievrije site * (Plus & Premium)
  • Toegang tot de exclusieve RN365 app (Plus & Premium)
  • En nog veel meer…
* m.u.v. content van derden
Ontdek de mogelijkheden
Oliver Bearman

Bearman complimenteert Verstappen: "Je moet dat recht verdienen"

Het feit dat Max Verstappen in actie kwam tijdens de 24 uur van de Nürburgring is tijdens de mediadag in Canada een onderwerp van gesprek. Oliver Bearman complimenteert de viervoudig wereldkampioen.

Bearman Canada
Artikel
Naar nieuwsoverzicht © XPBimages

Max Verstappen verkent na vier gewonnen wereldtitels steeds meer paden buiten de Formule 1. De Nederlander was al zeer actief op de simulator, maar zet inmiddels ook serieuze stappen in andere raceklassen. Zo nam hij afgelopen weekend deel aan de 24 uur van de Nürburgring.

Verstappen leek samen met teamgenoten Jules Gounon, Dani Jucadella en Lucas Auer op weg naar een sensationele zege, maar een kapotte aandrijfas gooide roet in het eten. De formatie van Verstappen Racing kwam tegen het einde van de race nog terug op de baan, maar moest het uiteindelijk met P38 doen. Haas-coureur Oliver Bearman was een van de toeschouwers van het spektakel.

"Ik keek af en toe. Ik had het ook behoorlijk druk met mijn eigen dingen, maar het was echt gaaf om te zien. Het was heel jammer om te zien hoe het afliep. Maar ik denk dat Max, samen met zijn teamgenoten, heeft bewezen dat ze het in zich hadden om te winnen. Het was echt heel gaaf om die race te zien", zegt Bearman tegenover onder meer RacingNews365.

"Ik heb er veel op de simulator gereden, maar in het echt heb ik maar één ronde gereden. Dat was met mijn vader achter het stuur in een SUV, dus dat is wat anders. Maar we zouden het ooit graag eens proberen." Vervolgens krijgt de Haas-coureur de vraag of hij ook mee wil doen aan de 24-uursrace. "Ooit, maar daar denk ik nu niet aan."

'Max is een van de beste, zo niet de beste op de grid'

Zou Bearman eigenlijk zelf graag tijdens het F1-seizoen graag meedoen aan andere races? "Nee, ik ben best tevreden met de Formule 1. We hebben op dit moment genoeg te doen. Maar Max heeft laten zien dat elke categorie zijn eigen nuances en leuke kanten heeft. Endurance is iets heel gaafs en heel unieks binnen de motorsport."

"Max heeft echter vier wereldtitels gewonnen en is een van de beste coureurs, zo niet de beste op de grid. Ik denk dat je het recht moet verdienen om andere categorieën te gaan verkennen. Dat is niet iets wat ik heb gedaan. Zoals ik al zei, misschien gaat het ooit gebeuren."

Denk jij dat Verstappen, Russell of Antonelli in de top 3 rijdt in Canada? Pak bij Unibet maar liefst 50x je inzet!

Voorwaarden van toepassing, alleen geldig voor spelers van 24 jaar en ouder. Wat kost gokken jou? Stop op tijd 18+.

Win 50 keer jouw inzet!

Praat mee!

Nooit meer iets van de Formule 1 missen? Dat kan! Zet met een druk op de knop de Formule 1-kalender van 2026 in jouw agenda. Gebruik de button hieronder om hem in de agenda van je smartphone of pc te plaatsen en mis geen seconde van het nieuwe seizoen!

+ Toevoegen aan agenda + Toevoegen aan agenda

We hebben ook een versie met alleen de race en kwalificatie.
klik hier voor deze versie en meer uitleg.

F1-kalender 2026
Race Datum
can GP Canada 24 mei 2026
mco GP Monaco 7 jun 2026
esp GP Barcelona 14 jun 2026
aut GP Oostenrijk 28 jun 2026
gbr GP Groot-Brittannië 5 jul 2026
bel GP België 19 jul 2026
Volledige kalender
x
Crisis Nieuwe F1-regels 2027 op losse schroeven, FIA plant crisisoverleg