De coureurs hebben het nog niet makkelijk op de Hungaroring. In zowel de eerste als de tweede vrije training zagen we al de nodige blokkerende banden, en in de eerste vrije training was er al een rode vlag nadat Lance Stroll te maken kreeg met een kapotte ophanging.
De tweede vrije training leek lange tijd probleemloos te verlopen, tot er ineens toch met rood gezwaaid werd na zo'n 30 minuten. Franco Colapinto was in de muur beland en kon door de schade niet wegkomen, waardoor de sessie stilgelegd werd. De klok tikt tijdens trainingen wel door, dus is het voor de andere coureurs belangrijk dat de marshals de auto zo snel mogelijk weghalen.
Lando Norris heeft op dit moment de snelste tijd in handen, met Max Verstappen daar een kleine twee tienden achter op P2.
Bekijk de beelden van de crash van Colapinto hieronder.
Max Verstappen pakte op Spa een fraai podium. Herhaalt hij dit in Hongarije?
Unibet keert liefst 50x jouw inzet uit bij een podium voor Verstappen, Antonelli of Hamilton!
Voorwaarden van toepassing, alleen geldig voor nieuwe spelers van 24 jaar en ouder. Wat kost gokken jou? Stop op tijd 18+.
Win 50 x jouw inzet!Meest gelezen
In dit artikel
Nooit meer iets van de Formule 1 missen? Dat kan! Zet met een druk op de knop de Formule 1-kalender van 2026 in jouw agenda. Gebruik de button hieronder om hem in de agenda van je smartphone of pc te plaatsen en mis geen seconde van het nieuwe seizoen!
+ Toevoegen aan agenda + Toevoegen aan agenda
We hebben ook een versie met alleen de race en kwalificatie.
klik hier voor deze versie en meer uitleg.











Praat mee!