Het nieuwe Formule 1-seizoen gaat officieel beginnen in Australië, maar ook het nieuwe seizoen van de Netflix-serie Drive to Survive zorgt voor genoeg gespreksstof. Zo valt te zien hoe Lando Norris zijn eerste zege pakt in Miami en Max Verstappen ogenschijnlijk teleurgesteld reageert. Het gaat echter om zijn reactie in Zandvoort, die onder de beelden van Miami is geknipt.
Verstappen liet in een livestream van Team Redline al doorschemeren wat hij ervan vond. De 27-jarige wereldkampioen zei het volgende: "Blijkbaar was ik erg van streek. Ik heb toen letterlijk de beste avond uit mijn leven gehad, dus ik heb werkelijk geen idee waarom ik van streek was..."
Ook in Australië wordt Verstappen weer naar het opvallende moment gevraagd. De Nederlander reageert cynisch tegenover onder meer RacingNews365. "Ik ben niet verrast, dus ik heb niet gekeken... Helaas komen deze dingen voorbij op X, maar je moet het gewoon negeren. Dit zodat het niet opnieuw in je feed voorbijkomt."
Oscar Piastri, die ook aanwezig was, oppert om het te blokkeren. Verstappen lacht. "Nee, niet blokkeren. Dat kunnen ze zien. Als je het negeert, ziet niemand het."
Bij winst van Verstappen of een andere favoriet in Australië, pak je bij Unibet maar liefst 50x je inzet.
Voorwaarden van toepassing, alleen geldig voor nieuwe spelers van 24 jaar en ouder. Wat kost gokken jou? Stop op tijd. 18+
Win 50 keer jouw inzet!Meest gelezen
In dit artikel
Praat mee!