Met de nieuwe reglementen van dit Formule 1-seizoen lijkt er maar één team te zijn dat de zaken écht goed op orde heeft. Mercedes heeft in Japan voor het derde raceweekend op rij de eerste startrij volledig in handen. Oscar Piastri kwam nog het dichtste in de buurt van polesitter Kimi Antonelli, maar hij moest ruim drie tienden toegeven op de Mercedes-coureur.
Lewis Hamilton vraagt zich tegenover onder meer RacingNews365 af of dat allemaal wel klopt. De Formule 1 probeert er van alles aan te doen om de nieuwe reglementen te verbeteren en de coureurs tevreden te stellen, maar de Ferrari-coureur heeft zo zijn twijfels over die aanpak. Hij wijst namelijk naar Mercedes.
"Ik verwacht niet echt veel van de meetings (die na de GP van Japan plaatsvinden, red.). Ik hoop wel dat er wat veranderingen aan zitten te komen, want er zijn natuurlijk wel wat verschillen op het gebied van performance. We vertrouwen de motor van Mercedes vooral niet. Wat dat precies is, of het aan de turbo ligt of aan iets anders, weet ik niet. Maar ik heb geen hoge verwachtingen."
Volgens Hamilton is het ook niet realistisch om hoge verwachtingen te hebben. "Met zoveel koks in de keuken, is de kans natuurlijk niet heel groot dat we niet tot een goede uitkomst komen."
Nieuw F1-seizoen, nieuwe kansen! Pakt Max Verstappen, George Russell of Kimi Antonelli een podiumplaats in Japan, dan pak je bij Unibet liefst 50 keer jouw inzet!
Voorwaarden van toepassing, alleen geldig voor spelers van 24 jaar en ouder. Wat kost gokken jou? Stop op tijd 18+.
Win 50 keer jouw inzet!Meest gelezen
In dit artikel











Praat mee!