Sluit je aan bij De grootste racefamilie van Nederland

Ontdek welk pakket bij jou past

  • Altijd meepraten over de Formule 1
  • Kans maken op toffe prijzen
  • Advertentievrije site * (Plus & Premium)
  • Toegang tot de exclusieve RN365 app (Plus & Premium)
  • En nog veel meer…
* m.u.v. content van derden
Ontdek de mogelijkheden

Leclerc blikt tevreden terug: "Enorm tevreden met het verloop van dit seizoen"

In de laatste race van het seizoen wist Charles Leclerc nog een podium uit zijn Ferrari SF90 te persen. Dat stemde hem logischerwijs tevreden. Dit jaar kwam er een droom uit voor de jonge Monegask, zo vertelt hij.

Charles Leclerc sloot een bewogen seizoen in Abu Dhabi af met een podiumplek. In het kampioenschap blijft hij daardoor voor zijn teamgenoot Sebastian Vettel staan. Het is de eerste keer sinds de Duitser voor Ferrari rijdt dat hij in een seizoen wordt verslagen door een teamgenoot. Toch heeft Leclerc naar eigen zeggen heel veel aan Vettel te danken: "Ik heb dit jaar veel geleerd van en door Sebastian. Ik ben dan ook heel blij met de manier waarop dit seizoen is verlopen", zo prijst hij zijn teamgenoot direct na de race op het Yas Marina Circuit. Het was een lang seizoen, gedurende welke een jongensdroom uitkwam voor de Monegask: "Dit jaar heb ik mijn droom weten te realiseren: voor Ferrari in de Formule 1 rijden. Het is ongelooflijk dat dit me is gelukt en nu is het aan mij om hard te werken en beter te worden. Hopelijk kan ik Ferrari het succes geven dat ze verdienen", aldus Leclerc.

Nooit meer iets van de Formule 1 missen? Dat kan! Zet met een druk op de knop de Formule 1-kalender van 2026 in jouw agenda. Gebruik de button hieronder om hem in de agenda van je smartphone of pc te plaatsen en mis geen seconde van het nieuwe seizoen!

+ Toevoegen aan agenda + Toevoegen aan agenda

We hebben ook een versie met alleen de race en kwalificatie.
klik hier voor deze versie en meer uitleg.

Unibet
Coureur
Team
Odds
Wat kost gokken jou? Stop op tijd. 18+. Unibet Unibet
x
Verstappen "Langste en duurste contract was nóg sneller rond"