De drie vrije trainingen van de Grand Prix van Hongarije zitten er inmiddels op en dus is het tijd om te gaan kwalificeren op de Hungaroring. Max Verstappen leek zich tijdens de derde training vooral op longruns te richten, maar sloot tijdens zijn ene snelle ronde wel aan bij de razendsnelle McLaren-coureurs. Kan de Nederlander het de Britse renstal nog lastig maken of maakt Lando Norris de meeste kans op pole? En wat kan de concurrentie verder nog laten zien?
Onderstaand vind je de livetiming en de liveblog. De tijden verversen automatisch tijdens de kwalificatie, zodat je altijd op de hoogte bent van de actuele stand. In de blog voorzien we jou van het laatste nieuws en alle ontwikkelingen tijdens de kwalificatie in Hongarije. Je kan eenvoudig switchen tussen de livetiming en de liveblog via het onderstaande blok.
Bij een doelpunt van Oranje tegen Spanje, pak je bij Unibet maar liefst 50x je inzet
Voorwaarden van toepassing, alleen geldig voor nieuwe spelers van 24 jaar en ouder. Wat kost gokken jou? Stop op tijd. 18+
Win 50 keer jouw inzet!Meest gelezen
In dit artikel
Praat mee!