In het laatste avonduurtje van de dag om 23:00 uur Nederlandse tijd gaan Max Verstappen en co opnieuw het circuit op in Montreal. De Nederlander was de snelste in VT1 en Charles Leclerc was op P5 zes tienden langzamer. De grote verrassing was Fernando Alonso die op de mediums de derde tijd klokte. Kan hij deze topprestatie doorzetten in VT2?
Onderstaand vind je de livetiming en de liveblog. De tijden verversen automatisch tijdens de tweede training, zodat je altijd op de hoogte bent van de actuele stand. In de blog voorzien we jou van het laatste nieuws en alle ontwikkelingen tijdens de sessie in Canada. Je kan eenvoudig switchen tussen de livetiming en de liveblog via het onderstaande blok.
Nieuw F1-seizoen, nieuwe kansen! Pakt Max Verstappen, George Russell of Kimi Antonelli een podiumplaats in Japan, dan pak je bij Unibet liefst 50 keer jouw inzet!
Voorwaarden van toepassing, alleen geldig voor spelers van 24 jaar en ouder. Wat kost gokken jou? Stop op tijd 18+.
Win 50 keer jouw inzet!Meest gelezen
In dit artikel
Formule 1 GP Canada 2022 RN365 Nieuwsdossier


























Praat mee!