De eerste vrije training verliep niet helemaal zoals gehoopt voor Max Verstappen. De Nederlander eindigde de sessie met de negende tijd en ook de longrun die hij op het einde reed zag er nog niet helemaal uit zoals het hoort, dus nog genoeg werk aan de winkel voor Verstappen en Red Bull Racing. Maar kunnen zij tijdens de tweede vrije training dichter bij de concurrentie komen, of zijn de McLaren- en Ferrari-coureurs toch te sterk?
Onderstaand vind je de livetiming en het liveblog. De tijden verversen automatisch tijdens de tweede vrije training, zodat je altijd op de hoogte bent van de actuele stand. In het blog voorzien we jou van het laatste nieuws en alle ontwikkelingen tijdens de tweede vrije training in Hongarije. Je kan eenvoudig switchen tussen de livetiming en de liveblog via het onderstaande blok.
Ontvang het laatste F1-nieuws van RacingNews365 nu ook in je Google overzicht! Klik op onderstaande link en je ziet jouw favoriete F1-site nu nog vaker verschijnen. Zo mis je niets van het nieuws, analyses, interviews en scoops.
Volg RacingNews365 in GoogleMeest gelezen
In dit artikel
Nooit meer iets van de Formule 1 missen? Dat kan! Zet met een druk op de knop de Formule 1-kalender van 2026 in jouw agenda. Gebruik de button hieronder om hem in de agenda van je smartphone of pc te plaatsen en mis geen seconde van het nieuwe seizoen!
+ Toevoegen aan agenda + Toevoegen aan agenda
We hebben ook een versie met alleen de race en kwalificatie.
klik hier voor deze versie en meer uitleg.












Praat mee!