Max Verstappen begon het weekend in Abu Dhabi uitstekend door de snelste tijd te noteren in eerste vrije training. Wat het waard is, weten we echter nog niet helemaal, want Lewis Hamilton voerde het tempo langzaam op en deed dat enkel op de harde banden. Het achterste van de tong liet hij nog niet zien.
Onderstaand vind je de livetiming en liveblog. De tijden verversen automatisch tijdens de training, zodat je altijd op de hoogte bent van de actuele stand. In de blog voorzien we jou van het laatste nieuws en alle ontwikkelingen tijdens de tweede vrije training in Abu Dhabi. Je kan eenvoudig switchen tussen livetiming en liveblog in het onderstaande blok.
Wie schittert er in de straten van Monaco? Kan Max Verstappen weer een podiumplaats behalen en schitteren Charles Leclerc en Kimi Antonelli?
Unibet keert liefst 50 x jouw inzet uit bij een podiumplaats van Max, Kimi of Charles!
Voorwaarden van toepassing, alleen geldig voor spelers van 24 jaar en ouder. Wat kost gokken jou? Stop op tijd 18+.
Win 50x jouw inzetMeest gelezen
In dit artikel
Formule 1 GP Abu Dhabi 2020 RN365 Nieuwsdossier
Nooit meer iets van de Formule 1 missen? Dat kan! Zet met een druk op de knop de Formule 1-kalender van 2026 in jouw agenda. Gebruik de button hieronder om hem in de agenda van je smartphone of pc te plaatsen en mis geen seconde van het nieuwe seizoen!
+ Toevoegen aan agenda + Toevoegen aan agenda
We hebben ook een versie met alleen de race en kwalificatie.
klik hier voor deze versie en meer uitleg.











Praat mee!