Sluit je aan bij De grootste racefamilie van Nederland

Ontdek welk pakket bij jou past

  • Altijd meepraten over de Formule 1
  • Kans maken op toffe prijzen
  • Advertentievrije site * (Plus & Premium)
  • Toegang tot de exclusieve RN365 app (Plus & Premium)
  • En nog veel meer…
* m.u.v. content van derden
Ontdek de mogelijkheden
Max Verstappen

Marko deelt goed Red Bull-nieuws over auto Verstappen

Max Verstappen verloor door een motorprobleem veel testtijd in Bahrein. Helmut Marko heeft toch goed nieuws over de RB21 van de Nederlander.

Verstappen Bahrain test old wing
Artikel
Naar nieuwsoverzicht © XPBimages

Ook de laatste Formule 1-testdag verliep niet helemaal naar wens voor Red Bull. Max Verstappen stond rond de lunch lange tijd binnen met een motorprobleem, veroorzaakt door een olielek. Uiteindelijk zou de Nederlander met een aantal sterke rondjes nog wel op de tweede plaats eindigen, maar hoe staat Red Bull ervoor? Helmut Marko is positief tegenover Motorsport Magazin.

"Goed", stelt de Red Bull-adviseur. "Maar McLaren is van hetzelfde niveau. Zij reden met hardere banden en meer gewicht. Onze longrun van woensdag was echter ook zeer goed."

Red Bull reed met een nieuwe voorvleugel op vrijdag. Volgens Marko is er nog verbetering mogelijk. "De vleugel moet nog worden verfijnd. Ik wil nu dus eerst wat finetuning zien, maar in principe werkte het naar behoren. Het is een test, dus je probeert onderdelen uit. Het hele pakket werkt", zo deelt de Oostenrijker goed Red Bull-nieuws.

Praat mee!

x
Red Bull Voormalig F1-teambaas wijst naar Verstappen als oorzaak van Red Bull-probleem