In gesprek met De Limburger reageert Max Verstappen op de kritiek die hij over zich heen kreeg na zijn crash in de derde vrije training in Monaco. Er werd geschamperd dat hij terug zou moeten naar Toro Rosso, maar dat soort opmerkingen kan Verstappen niet serieus nemen.
"Dat zou niet eens kunnen. Het is natuurlijk altijd makkelijker om vanachter een scherm kritiek te leveren op iemand dan recht in iemands gezicht. Dit soort mensen noem ik 'keyboardwarriors'."
Max verstappen denkt ondanks de tegengeluiden nog altijd niet dat hij niet te gretig is: "Hongerig naar succes ben ik natuurlijk wél. Het zou heel vreemd zijn als ik dan niet zou zijn", aldus Verstappen die er voor koos niet al te uitbundig met Daniel Ricciardo mee te feesten in Monaco.
De volgende stop is Canada: "Gelukkig kan ik daar weer aan de bak, maar nu zoek ik eerst de ontspanning op bij mijn familie en bereid ik me rustig voor op die volgende race."
Meest gelezen
In dit artikel
Nooit meer iets van de Formule 1 missen? Dat kan! Zet met een druk op de knop de Formule 1-kalender van 2026 in jouw agenda. Gebruik de button hieronder om hem in de agenda van je smartphone of pc te plaatsen en mis geen seconde van het nieuwe seizoen!
+ Toevoegen aan agenda + Toevoegen aan agenda
We hebben ook een versie met alleen de race en kwalificatie.
klik hier voor deze versie en meer uitleg.











