Sluit je aan bij De grootste racefamilie van Nederland

Ontdek welk pakket bij jou past

  • Altijd meepraten over de Formule 1
  • Kans maken op toffe prijzen
  • Advertentievrije site * (Plus & Premium)
  • Toegang tot de exclusieve RN365 app (Plus & Premium)
  • En nog veel meer…
* m.u.v. content van derden
Ontdek de mogelijkheden
F1 nieuws

Mercedes: 'Geen Max Verstappen voor ons'

Max Verstappen is ondanks zijn doorlopende contract een van de meest begeerde Formule 1-coureurs. Ondanks belangstelling van Mercedes respecteert de Duitse renstal zijn doorlopende contract.

Al sinds Max Verstappen bij Red Bull rijdt is Mercedes het team waaraan de Nederlander continu wordt gelinkt. Vorig seizoen schreeuwden zijn fans hem naar de Duitse renstal, maar Max verlengde zijn contract met Red Bull tot en met 2020.

Bij Mercedes lopen de contracten van Lewis Hamilton en Valtteri Bottas af, maar teambaas Toto Wolff gaat geen poging wagen om Max Verstappen te strikken.

"Het zou zeer interessant zijn om een strijd tussen Lewis en Max te zien, maar dat is niet mogelijk omdat Max nog onder contract staat bij Red Bull. Ik respecteer het contract dat hij nog heeft met Red Bull", laat Wolff aan Autosprint weten.

Mercedes beschikt zelf over een talentenpool waarin Ocon en Russell zitten en kan er tevens voor kiezen om de contracten van Hamilton en Bottas te verlengen. Een luxe positie voor het topteam.

"Ons beleid is dat we ons niet richten op rijders die nog een doorlopend contract hebben. We geloven in het behouden van onze goede relaties met andere teams."

De beroemde RN365 kalender download is er weer! Zet de F1-kalender voor 2025 met een druk op de knop in jouw agenda en mis geen seconde van het nieuwe F1-seizoen.

Download de F1-kalender
Viaplay
x
Breaking Red Bull vult sponsorgat op met grote nieuwe partner