Sluit je aan bij De grootste racefamilie van Nederland

Ontdek welk pakket bij jou past

  • Altijd meepraten over de Formule 1
  • Kans maken op toffe prijzen
  • Advertentievrije site (Plus)
  • Toegang tot de exclusieve RN365 app (Premium)
  • En nog veel meer…
Ontdek de mogelijkheden
Formule 1 2022

Lichtgevende bolides en drones: F1 pakt uit met indrukwekkende show in Las Vegas

In 2023 verschijnt er een gloednieuwe Grand Prix van Las Vegas op de Formule 1-kalender. Het duurt nog even, maar de organisatie pakt al ongekend groot uit voor de race op de Las Vegas Strip. Zo was Lewis Hamilton aanwezig voor een demo in een F1-bolide met verlichting.

Fg2 KR66 Xw AAG45i
Video
Naar nieuwsoverzicht © F1 / Mercedes

Dat de Formule 1 uitpakt voor de Grand Prix van Las Vegas is geen grote verrassing. De organisatie van het evenement is namelijk de F1 zelf. In Las Vegas houden ze wel van 'een beetje' over de top en dat is bij de launch van de nieuwe GP geen uitzondering.

Een uitgebreide lichtshow met drones en een demonstratie van Lewis Hamilton in een Mercedes-bolide kon niet ontbreken. Beelden van het evenement vind je hieronder.

Het F1-seizoen is afgelopen, maar RacingNews365 gaat volle bak door. Op 13 december kan jij aanwezig zijn bij ons live event. Een toffe F1-avond met een live F1-podcast met Tom Coronel, Ruud Dimmers en host Joris Mosterdijk! Tevens ga jij gaat ook zelf racen in een simulator! Ben je een echte kenner? Dat mag je bewijzen in de pubquiz, met toffe prijzen!

Kortom, het ideale avondje uit!

Bestel snel jouw tickets op=op

8 reacties

Viaplay

Unibet
x
RN365 F1-podcast Verstappen en Red Bull gaan de lat in 2024 nog hoger leggen