Nu McLaren een nieuwe update aan de wagen heeft doorgevoerd, wordt Lando Norris door diverse coureurs gezien als een van de favorieten voor de zege van de GP van Japan. De Brit is zeer tevreden met de update en kijkt uit naar de mogelijkheden in Suzuka, zo vertelt hij aan onder meer RacingNews365. "Ik hoop dat we de goede lijn van Singapore kunnen doortrekken. Alles waarvoor het bedoeld was, gebeurde. We hebben zeker enkele stappen vooruit gezet", kijkt Norris terug op zijn tweede plek in Singapore.
Toch ziet Norris Red Bull nog altijd als de sterkste, ondanks het slechte optreden van het team van Max Verstappen in Singapore. "Ik denk niet dat we kunnen zeggen dat we net zo snel zijn als Red Bull. Ik denk dat Red Bull dit weekend waarschijnlijk dominant zal zijn. Maar als je ons vergelijkt met Ferrari en Mercedes... Mercedes is veel consistenter dan ons. Wij schommelen nogal. In een goed weekend kunnen we erg goed zijn en voor liggen op andere teams. Zoals je zag in Silverstone."
"Maar over het algemeen is Mercedes de tweede beste wagen tot dusver, dan Ferrari en dan wij. We komen er wel, maar dit is weer een heel ander circuit dan Singapore. We moeten nog veel analyseren om onze update te optimaliseren." Op de vraag hoe zeker Norris is van een sterk herstel van Red Bull zegt hij: "Gegarandeerd!"
Het F1-seizoen is afgelopen, maar RacingNews365 gaat volle bak door. Op 13 december kan jij aanwezig zijn bij ons live event. Een toffe F1-avond met een live F1-podcast met Tom Coronel, Ruud Dimmers en host Joris Mosterdijk! Tevens ga jij gaat ook zelf racen in een simulator! Ben je een echte kenner? Dat mag je bewijzen in de pubquiz, met toffe prijzen!
Kortom, het ideale avondje uit!
Bestel snel jouw tickets op=op