Lando Norris heeft een lach van oor tot oor als hij net uit zijn McLaren is gestapt, maar makkelijk was het allerminst om de poleposition veilig te stellen: "Het was een perfecte dag, maar het pakken van de poleposition was toch wat moeilijker dan gedacht."
"Uiteindelijk waren we snel en zijn we blij met de één-twee, maar het was lastiger dan we hadden gewild", aldus de Brit, die gevraagd wordt wat de inzet is voor de race. De dubbelzege pakken of gewoon alles in werk stellen om tenminste voor Ferrari te finishen?
"We willen Ferrari verslaan, maar wel in stijl. We willen winnen, maar we weten wat ons te doen staat. Daarvoor moeten we met twee voeten op de grond blijven staan en gefocust blijven. We maken met beide auto's goede kansen."
"We zullen alles geven, maar houden in ons achterhoofd wat ons te doen staan. Vandaag heeft het team geweldig werk afgeleverd, waarvoor dank!"
Bij winst van Verstappen, Norris, Piastri of een andere favoriet in Canada, pak je bij Unibet liefst 50 keer jouw inzet!
Voorwaarden van toepassing, alleen geldig voor spelers van 24 jaar en ouder. Wat kost gokken jou? Stop op tijd 18+.
Win 50 x je inzet!Meest gelezen
In dit artikel
Praat mee!