Sluit je aan bij De grootste racefamilie van Nederland

Ontdek welk pakket bij jou past

  • Altijd meepraten over de Formule 1
  • Kans maken op toffe prijzen
  • Advertentievrije site (Plus)
  • Toegang tot de exclusieve RN365 app (Premium)
  • En nog veel meer…
Ontdek de mogelijkheden
Carlos Sainz

Sainz hint op wederom een gridstraf voor Ferrari in Italië

Carlos Sainz zal tijdens de Grand Prix van Italië mogelijk een gridstraf incasseren voor een motorwissel. De Ferrari-coureur ziet Monza als een gunstige plaats voor wat damage control.

Sainz Belgium
Artikel
Naar nieuwsoverzicht © XPBimages

Tijdens de Grand Prix van België moest teamgenoot Charles Leclerc er al aan geloven. Hij werd net als concurrent Max Verstappen teruggezet op de startgrid na een motorwissel. Carlos Sainz gaat mogelijk nu ook een straf incasseren tijdens de thuisrace van Ferrari in Italië.

Dit is volgens de Spanjaard in ieder geval een tactisch slimme plaats om een motorwissel door te voeren. Het circuit in Monza biedt genoeg inhaalmogelijkheden en met meerdere coureurs met hetzelfde plan kan het allemaal nog wel meevallen. "Hopelijk, als we hier besluiten om een motor te wisselen, doen veel anderen dat ook", zegt Sainz in Monza voor de microfoon van onder meer RacingNews365.

"Dan is het net zoals in Spa, waar je niet op de twintigste plaats zal starten maar op P16 of P15, net als Max en Charles hadden daar. Dat zou al erg veel helpen, maar we moeten eerst nog zien of dit het geval is", aldus Sainz, die eerder ook al gridstraffen ontving voor het wisselen van onderdelen.

Ook interessant:

Magistrale Verstappen zorgt voor volksfeest in de duinen

Max Verstappen won voor de tweede keer op rij de Grand Prix van Nederland en dat werd natuurlijk uitbundig gevierd door de aanwezige fans. Zandvoort kleurde wederom oranje na een spannende race op het circuit in de duinen. Daarnaast gebeurde er ook genoeg naast het circuit: genoeg om over na te praten met Tom Coronel, Ruud Dimmers en Joris Mosterdijk in een gloednieuwe aflevering van de RacingNews365 F1-podcast!

Forbidden

Weddenschappen Carlos Sainz

Unibet
Wat kost gokken jou? Stop op tijd. 18+. Unibet Unibet

Formule 1 GP Italië 2022 RN365 Nieuwsdossier

4 reacties

Viaplay

Unibet
x
Lewis De vurige Red Bull-wens die Hamilton niet hardop uit wil spreken