Hoewel Gasly en Hartley door de falende Renault-motor bijna niet hebben kunnen laten zien wat ze in huis hebben, ziet Tost potentie genoeg in het tweetal. "Beide rijders zijn heel erg waardevol voor het team, dus ik zie niet in waarom ze volgend jaar niet in de wagen zouden zitten" , aldus een positieve Tost. "Maar uiteindelijk is het aan Red Bull om te beslissen" , beseft Tost zich.
Ook dr. Helmut Marko was tevreden over het tweetal en suggereerde in Brazilië dat Hartley en Gasly ook volgend jaar de coureurs zijn van Toro Rosso. "Misschien komt er binnenkort een statement van het team met belangrijk nieuws" , aldus Marko. "Ik weet het niet, we zullen het zien. Op dit moment hebben we grotere problemen" , doelde Marko op de recente motorproblemen bij zowel Toro Rosso als Red Bull.
Meest gelezen
Nooit meer iets van de Formule 1 missen? Dat kan! Zet met een druk op de knop de Formule 1-kalender van 2026 in jouw agenda. Gebruik de button hieronder om hem in de agenda van je smartphone of pc te plaatsen en mis geen seconde van het nieuwe seizoen!
+ Toevoegen aan agenda + Toevoegen aan agenda
We hebben ook een versie met alleen de race en kwalificatie.
klik hier voor deze versie en meer uitleg.










