Lange tijd gebeurde er niet veel bijzonders op de Hungaroring. Pas tegen het einde van de sessie kwamen de coureurs op de baan om een snelle ronde neer te zetten. Het was Lewis Hamilton die met 1:17.811 de snelste tijd noteerde. Daarmee liet hij Max Verstappen en Sergio Perez achter zich. De twee Red Bull-coureurs moesten zo'n 0,25 seconde toegeven op de zevenvoudig wereldkampioen. Nico Hulkenberg zorgde voor de verrassing van de dag door P4 voor zich op te eisen.
Check hieronder de volledige uitslag van de derde vrije training.
| # | Coureur | Team | Tijd | Band |
|---|---|---|---|---|
| Resultaten worden geladen... | ||||
Wie schittert er in de straten van Monaco? Kan Max Verstappen weer een podiumplaats behalen en schitteren Charles Leclerc en Kimi Antonelli?
Unibet keert liefst 50 x jouw inzet uit bij een podiumplaats van Max, Kimi of Charles!
Voorwaarden van toepassing, alleen geldig voor spelers van 24 jaar en ouder. Wat kost gokken jou? Stop op tijd 18+.
Win 50x jouw inzetMeest gelezen
In dit artikel
Formule 1 GP Hongarije 2023 RN365 Nieuwsdossier
Nooit meer iets van de Formule 1 missen? Dat kan! Zet met een druk op de knop de Formule 1-kalender van 2026 in jouw agenda. Gebruik de button hieronder om hem in de agenda van je smartphone of pc te plaatsen en mis geen seconde van het nieuwe seizoen!
+ Toevoegen aan agenda + Toevoegen aan agenda
We hebben ook een versie met alleen de race en kwalificatie.
klik hier voor deze versie en meer uitleg.




















Praat mee!