Na drie testdagen op Circuit de Barcelona-Catalunya hebben de Formule 1-teams Spanje ingeruild voor Bahrein, waar de tweede helft van de wintertests plaatsvindt. Tijdens de eerste dag op het Bahrein International Circuit kwamen vijftien coureurs in actie.
Pierre Gasly was uiteindelijk de snelste van de dag op de C4band, gevolgd door beide Ferrari-coureurs. Het gaat echter vooral om het aantal verreden rondes voor de data. Hier was Sergio Perez met maar liefst 138 rondes de grote winnaar van de eerste testdag in Bahrein.
Op vrijdag 11 maart, dag twee, neemt Max Verstappen plaats achter het stuur van de RB18.
Ook interessant:
Verstappen en Red Bull hebben de Formule 1 veranderd
Natuurlijk gaat het in de nieuwe RN365-podcast over het ontslag van Mazepin en het nieuwe contract van Verstappen. Luister nu de podcast met Tom Coronel, Ruud Dimmers en host Joris Mosterdijk.
Bookmaker Unibet pakt opnieuw uit met een speciale Max Booster voor de GP van Spanje. Winst van Verstappen op het circuit waar hij in 2016 voor het eerste zegevierde, kan jou 50 keer je inzet opleveren!
Alleen geldig voor nieuwe spelers, minimum leeftijd 24 jaar. Wat kost gokken jou? Stop op tijd. 18+
Win 50x jouw inzet!