Max Verstappen reed vandaag (vrijdag) 86 ronden met de Red Bull RB18. Dat zijn er 52 minder dan Sergio Perez een dag eerder, want op vijf ronden na gelijk staat aan een volledige raceafstand. Maar geen paniek, Red Bull had dat ingecalculeerd.
Het was zusterteam AlphaTauri dat Yuki Tsunoda bovenaan de lijst terugvond met Aston Martin in het kielzog. Echter, bij laatstgenoemde team verdeelden Sebastian Vettel en Lance Stroll de taken. Ferrari en Mercedes deden met beide coureurs zoals het overzicht hieronder laat zien niet voor elkaar onder.
Bekijk de exacte aantallen hieronder.
Aantal verreden ronden per team in Bahrein (Dag 2 - vrijdag)
| Team | Ronden |
|---|---|
| AlphaTauri | 120 |
| Aston Martin | 116 |
| Ferrari | 114 |
| Mercedes | 114 |
| Alpine | 111 |
| Red Bull | 86 |
| Alfa Romeo | 73 |
| Haas | 68 |
| McLaren | 60 |
| Williams | 12 |
Ook interessant:
Verstappen en Red Bull hebben de Formule 1 veranderd
Natuurlijk gaat het in de nieuwe RN365-podcast over het ontslag van Mazepin en het nieuwe contract van Verstappen. Luister nu de podcast met Tom Coronel, Ruud Dimmers en host Joris Mosterdijk.
Max Verstappen komt dit weekend in actie op de Red Bull Ring. Het team heeft een grote upgrade meegenomen. Is het genoeg voor een podiumplaats of zelfs de zege?
Win bij Unibet 50x je inzet bij een podiumplaats voor Verstappen, Antonelli of Hamilton!
Voorwaarden van toepassing, alleen geldig voor nieuwe spelers van 24 jaar en ouder. Wat kost gokken jou? Stop op tijd 18+.
Win 50 keer je inzet!Meest gelezen
In dit artikel
Formule 1 wintertest Bahrein 2022 RN365 Nieuwsdossier
Nooit meer iets van de Formule 1 missen? Dat kan! Zet met een druk op de knop de Formule 1-kalender van 2026 in jouw agenda. Gebruik de button hieronder om hem in de agenda van je smartphone of pc te plaatsen en mis geen seconde van het nieuwe seizoen!
+ Toevoegen aan agenda + Toevoegen aan agenda
We hebben ook een versie met alleen de race en kwalificatie.
klik hier voor deze versie en meer uitleg.
























Praat mee!