De eerste vrije training voor de Grand Prix van Canada leverde een vertrouwd beeld op: vooraan waren de beide Mercedessen te vinden en achteraan de beide Williams-bolides. Lewis Hamilton bleef teamgenoot Valtteri Bottas een tiende voor. De zilveren bolides gebruikten daarvoor de zachte band.
Charles Leclerc en Max Verstappen legden beslag op de derde en vierde plaats. Beiden noteerden hun tijd op de medium band en gaven een kleine seconde toe.
| # | Coureur | Team | Tijd | Band |
|---|---|---|---|---|
| Resultaten worden geladen... | ||||
Voorspel en win
Ontvang het laatste F1-nieuws van RacingNews365 nu ook in je Google overzicht! Klik op onderstaande link en je ziet jouw favoriete F1-site nu nog vaker verschijnen. Zo mis je niets van het nieuws, analyses, interviews en scoops.
Volg RacingNews365 in GoogleMeest gelezen
In dit artikel
Nooit meer iets van de Formule 1 missen? Dat kan! Zet met een druk op de knop de Formule 1-kalender van 2026 in jouw agenda. Gebruik de button hieronder om hem in de agenda van je smartphone of pc te plaatsen en mis geen seconde van het nieuwe seizoen!
+ Toevoegen aan agenda + Toevoegen aan agenda
We hebben ook een versie met alleen de race en kwalificatie.
klik hier voor deze versie en meer uitleg.










Praat mee!