Vanaf het moment dat de lichten op groen sprongen, was het druk op het Jeddah Corniche Circuit. De coureurs begonnen met runs op de mediums en hards en George Russell was op dat moment de snelste namens Mercedes.
Daarna werden er ook softs onder de auto's geschroefd. Max Verstappen was heel rap, maar moest na zijn eerste poging wel nipt zijn meerdere erkennen in Russell. Verstappen ging er echter nog eens goed voor zitten en haalde uiteindelijk drie tienden van zijn eigen tijd af. De Nederlander sloot zo de eerste vrije training als snelste af, voor Fernando Alonso en Sergio Perez.
Bekijk hieronder de volledige uitslag!
| # | Coureur | Team | Tijd | Band |
|---|---|---|---|---|
| Resultaten worden geladen... | ||||
Valt er een doelpunt in de CL-finale, pak bij Unibet maar liefst 50x je inzet!
Voorwaarden van toepassing, alleen geldig voor spelers van 24 jaar en ouder. Wat kost gokken jou? Stop op tijd 18+.
Win 50 keer jouw inzet!Meest gelezen
In dit artikel
Nooit meer iets van de Formule 1 missen? Dat kan! Zet met een druk op de knop de Formule 1-kalender van 2026 in jouw agenda. Gebruik de button hieronder om hem in de agenda van je smartphone of pc te plaatsen en mis geen seconde van het nieuwe seizoen!
+ Toevoegen aan agenda + Toevoegen aan agenda
We hebben ook een versie met alleen de race en kwalificatie.
klik hier voor deze versie en meer uitleg.











Praat mee!