Was het gisteren Max Verstappen die het veld aanvoerde, een dag later zien we een Ferrari bovenaan het veld staan. Carlos Sainz zette op de snellere (en zachtere) C4-band de snelste tijd van de dag neer met 1:29.921, waarmee hij ook ruim sneller was dan Verstappen op woensdag.
Achter Sainz was Sergio Perez, die een lastige dag kende in Bahrein, best of the rest. De Mexicaan reed als enige in de 1:30, met 1:30.679. Kanttekening daarbij is wel dat Perez op de hardere C3-band reed.
Lewis Hamilton reed met 1:31.066 de derde tijd van de dag, ook op de C3. In de top 10 reed naast Sainz alleen Daniel Ricciardo zijn snelste tijd op de zachtere C4. De Australiër reed naar 1:31.361, de vijfde tijd van de dag.
En wie reden er de meeste rondes? Sergio Perez (129), Lewis Hamilton (123) en Logan Sargeant (117) passeerden allen de grens van 100 rondes.
Check hieronder de volledige uitslag.
| # | Coureur | Team | Tijd | Band |
|---|---|---|---|---|
| Resultaten worden geladen... | ||||
Wie schittert er in de straten van Monaco? Kan Max Verstappen weer een podiumplaats behalen en schitteren Charles Leclerc en Kimi Antonelli?
Unibet keert liefst 50 x jouw inzet uit bij een podiumplaats van Max, Kimi of Charles!
Voorwaarden van toepassing, alleen geldig voor spelers van 24 jaar en ouder. Wat kost gokken jou? Stop op tijd 18+.
Win 50x jouw inzetMeest gelezen
In dit artikel
Formule 1 wintertest Bahrein 2024 RN365 Nieuwsdossier
Nooit meer iets van de Formule 1 missen? Dat kan! Zet met een druk op de knop de Formule 1-kalender van 2026 in jouw agenda. Gebruik de button hieronder om hem in de agenda van je smartphone of pc te plaatsen en mis geen seconde van het nieuwe seizoen!
+ Toevoegen aan agenda + Toevoegen aan agenda
We hebben ook een versie met alleen de race en kwalificatie.
klik hier voor deze versie en meer uitleg.



























Praat mee!