Max Verstappen heeft in de eerste race van 2024 meteen een statement afgegeven. De Nederlander domineerde de Grand Prix van Bahrein en pakte zo zijn achtste zege op rij. Daarachter was het een stuk spannender. Charles Leclerc startte als tweede, maar zakte door balansproblemen ver weg in de openingsfase.
Achter Verstappen barstte daarom de strijd om de tweede plaats los. Sergio Perez kwam als winnaar uit de bus, voor Carlos Sainz in zijn Ferrari. Leclerc werd wel nog vierde door George Russell te passeren in de slotfase.
Bekijk de volledige uitslag hieronder!
| # | Coureur | Team | Tijd | Band |
|---|---|---|---|---|
| Resultaten worden geladen... | ||||
Wie schittert er in de straten van Monaco? Kan Max Verstappen weer een podiumplaats behalen en schitteren Charles Leclerc en Kimi Antonelli?
Unibet keert liefst 50 x jouw inzet uit bij een podiumplaats van Max, Kimi of Charles!
Voorwaarden van toepassing, alleen geldig voor spelers van 24 jaar en ouder. Wat kost gokken jou? Stop op tijd 18+.
Win 50x jouw inzetMeest gelezen
In dit artikel
Nooit meer iets van de Formule 1 missen? Dat kan! Zet met een druk op de knop de Formule 1-kalender van 2026 in jouw agenda. Gebruik de button hieronder om hem in de agenda van je smartphone of pc te plaatsen en mis geen seconde van het nieuwe seizoen!
+ Toevoegen aan agenda + Toevoegen aan agenda
We hebben ook een versie met alleen de race en kwalificatie.
klik hier voor deze versie en meer uitleg.













Praat mee!