Sluit je aan bij De grootste racefamilie van Nederland

Ontdek welk pakket bij jou past

  • Altijd meepraten over de Formule 1
  • Kans maken op toffe prijzen
  • Advertentievrije site * (Plus & Premium)
  • Toegang tot de exclusieve RN365 app (Plus & Premium)
  • En nog veel meer…
* m.u.v. content van derden
Ontdek de mogelijkheden
F1 Grand Prix Bahrein 2025

Uitslag tweede vrije training Formule 1 GP Bahrein 2025

Oscar Piastri heeft de snelste tijd genoteerd in de tweede vrije training voor de Grand Prix van Bahrein. Lando Norris en George Russell eindigden op de tweede en derde plaats, terwijl Max Verstappen het met de zevende plaats moest doen.

Piastri FP2 Bahrain
Artikel
Naar nieuwsoverzicht © XPBimages

McLaren heeft ontzettend veel indruk gemaakt tijdens de tweede vrije training voor de Grand Prix van Bahrein. Oscar Piastri reed de snelste tijd, voor teamgenoot Lando Norris. Het gat met de concurrentie was minimaal een halve seconde, met George Russell als naaste belager op de derde plaats.

Max Verstappen en Red Bull hadden het lastig. De 27-jarige wereldkampioen klaagde over de wegligging en eindigde op de zevende plaats. Zijn achterstand bedroeg maar liefst acht tienden.

Bekijk hieronder de volledige uitslag!

Uitslag Tweede vrije training - Bahrein

Unibet
# Coureur Team Tijd Band
Resultaten worden geladen...

Bij winst van Verstappen, Piastri, Norris of een andere favoriet in Saoedi-Arabië, pak je bij Unibet maar liefst 50x je inzet 

Voorwaarden van toepassing, alleen geldig voor nieuwe spelers van 24 jaar en ouder. Wat kost gokken jou? Stop op tijd. 18+

Win 50x je inzet!

Praat mee!

x
GP Saoedi-Arabië Red Bull verrast met grote update voor Verstappen