Tijdens de eerste vrije training in Mexico kwamen er negen rookies in actie, waardoor de tweede oefensessie extra belangrijk zou worden. Onder meer Max Verstappen, Lando Norris en Lewis Hamilton misten tijd op het circuit en probeerden zoveel mogelijk rondjes te rijden. In de openingsfase had Charles Leclerc de eerste plaats in handen na de runs op mediums.
De Ferrari-coureur zou het op softs uiteindelijk afleggen tegen Verstappen. De wereldkampioen was anderhalve tiende sneller en sloot de training bovenaan af, terwijl Kimi Antonelli knap de top drie completeerde.
Verder kende McLaren geen vlekkeloze sessie. Lando Norris en Oscar Piastri maakten foutjes in hun snelle runs en moesten het met de vierde en twaalfde plaats doen. De longrun van McLaren zag er wel veelbelovend uit.
Bekijk de volledige uitslag hieronder!
Pakt Max Verstappen een podium tijdens de GP van Mexico? Dan pak je bij Unibet liefst 50 keer jouw inzet!
Voorwaarden van toepassing, alleen geldig voor spelers van 24 jaar en ouder. Wat kost gokken jou? Stop op tijd 18+.
Claim jouw bonus!Meest gelezen
In dit artikel









Praat mee!