De tweede vrije training kende voor Max Verstappen en Valtteri Bottas een ongewenst verloop. Beide coureurs maakten kennis met de bandenstapels in Spielberg. Voor het duo zat de training er voortijdig op.
De wind zorgde ervoor dat diverse coureurs uitstapjes maakten buiten de baan, maar nadat de stofwolken waren opgetrokken was het Charles Leclerc die zijn Ferrari op de eerste positie parkeerde. Hij gebruikte daarvoor de zachte band, net als nummer drie Pierre Gasly. Bottas (medium) en Lewis Hamilton (hard) maakten de top vier compleet.
| # | Coureur | Team | Tijd | Band |
|---|---|---|---|---|
| Resultaten worden geladen... | ||||
Meest gelezen
In dit artikel
Nooit meer iets van de Formule 1 missen? Dat kan! Zet met een druk op de knop de Formule 1-kalender van 2026 in jouw agenda. Gebruik de button hieronder om hem in de agenda van je smartphone of pc te plaatsen en mis geen seconde van het nieuwe seizoen!
+ Toevoegen aan agenda + Toevoegen aan agenda
We hebben ook een versie met alleen de race en kwalificatie.
klik hier voor deze versie en meer uitleg.










Praat mee!