Sluit je aan bij De grootste racefamilie van Nederland

Ontdek welk pakket bij jou past

  • Altijd meepraten over de Formule 1
  • Kans maken op toffe prijzen
  • Advertentievrije site * (Plus & Premium)
  • Toegang tot de exclusieve RN365 app (Plus & Premium)
  • En nog veel meer…
* m.u.v. content van derden
Ontdek de mogelijkheden
Australië

Australië

China

China

Japan

Japan

Bahrein

Bahrein

Saoedi-Arabië

Saoedi-Arabië

Miami

Miami

Emilia-Romagna

Emilia-Romagna

Monaco

Monaco

Spanje

Spanje

Canada

Canada

Oostenrijk

Oostenrijk

Groot-Brittannië

Groot-Brittannië

België GP België

Start race
00 d 00:00:00
1 PIA LAP 44
2 NOR +3.415
3 LEC +20.185
Hongarije

Hongarije

Nederland

Nederland

Italië

Italië

Azerbeidzjan

Azerbeidzjan

Singapore

Singapore

Verenigde Staten

Verenigde Staten

Mexico

Mexico

Brazilië

Brazilië

Las Vegas

Las Vegas

Qatar

Qatar

Abu Dhabi

Abu Dhabi

Formule 1 2021

Verbluffende statistieken onderstrepen dominantie Red Bull in de pitstraat

Red Bull mocht op het circuit dan een maatje te klein zijn voor Mercedes, maar in de pitstraat was het team van Max Verstappen heer en meester. De verbluffende statistieken hieronder tonen de aan.

Red Bull is al enkele jaren hét te kloppen team, een statement dat men in 2020 weer dubbel en dwars wist waar te maken. Het team won met speels gemak de titel in het DHL Fastest Pitstop-kampioenschapje. Een overzicht van de tien allersnelste pitstops van het hele seizoen toont aan hoezeer het team van Max Verstappen wel niet domineerde in de pitstraat.

Opvallend is daarbij het feit dat Red Bull het voor elkaar heeft gekregen om maar liefst negen pitstops onder de twee seconden uit te voeren dit seizoen. De snelste pitstop van het seizoen deed de pitcrew van Red Bull in 1,86 seconden, slechts 0,04 seconde langzamer dan de snelste pitstop allertijden, die ook op naam staat van Red Bull. Die zette de de crew neer tijdens de Grand Prix van Brazilië in 2019 tijdens een pitstop van Verstappen.

Snelste tien pitstops van 2020:

Pos. Team Tijd in sec.
1. Red Bull 1,86
2. Red Bull 1,86
3. Red Bull 1,89
4. Red Bull 1,90
5. Red Bull 1,90
6. Red Bull 1,92
7. Red Bull 1,93
8. Red Bull 1,95
9. Red Bull 1,96
10. Williams 2,00

Praat mee!

    • https://cdn.racingnews365.com/Avatars/small/default.png

      druikel

      dit is een competitie voor de pitcrews, ik snap niet dat jij daar zo dom op reageert mocht Redbull idd het gat met Mercedes gedicht hebben dan is zo een pitcrew goud waard bij een goede pitstop. Bovendien is zo een prijs voor de pitcrew ook een soort van beloning.

  1. https://cdn.racingnews365.com/Avatars/small/avatars_profiles/avatars_profiles_2024_ls.png

    Godspeed

    Tijdwinst pakken waar het kan, zeker in een sport waar een fractie van een seconde het verschil uit kan make . Het gezever over dat het niet helpt om mercedes voor te blijven klopt, maar wie weet hoeveel punten ze hebben binnengesleept tegen over andere teams. Ik heb en wel eens een Ferrari in de pitstraat zien passeren. Dus nutteloos is het absoluut niet.

  2. https://cdn.racingnews365.com/Avatars/small/avatars_numbers/avatars_numbers_2024_mv.png

    Rodon

    Iedere seconde telt. Het kan net het veschil zijn tussen voor of achter een andere rijder terug komen op de baan. Dit is heel belangrijk, zeker als inhalen moeilijk is. Het moment van het maken van de pitstop is daarom ook zo belangrijk.

x
Verstappen Marko bevestigt F1-toekomst Verstappen