Max Verstappen, Lucas Auer, Jules Gounon en Dani Juncadella hadden ongetwijfeld gehoopt te zegevieren aan het einde van de 24 uur van de Nürburgring en lange tijd leek het erop dat het ook zou gaan gebeuren. Het viertal had de leiding al langere tijd in handen en Verstappen gaf het stuur met een voorsprong van zo'n 45 seconden over aan Juncadella, maar vlak daarna ging het mis.
Problemen met de aandrijfas zorgden ervoor dat Juncadella de pitbox vrij snel weer op moest zoeken, en toen begon het drama pas echt. Pas een kwartier voor het einde van de race kon het team weer naar buiten, al was de kans op de overwinning toen allang verkeken.
De coureurs baalden er logischerwijs flink van, zo gaf Auer al aan. Toch zijn ze ook trots op wat ze wel hebben laten zien in de uren voor het allemaal misging. Dat is een conclusie die Verstappen ook benadrukt in zijn reactie op X.
"Een heel jammer en frustrerend einde, maar dit soort dingen kunnen nu eenmaal gebeuren. Ik heb toch enorm genoten van deze ervaring met Jules, Luggi (Auer, red.) en Dani. Dank aan het team en iedereen die langs het circuit stond voor de steun."
Ontdek het zelf en ontvang €50 aan Free Spins bij €25 inzet!
Voorwaarden van toepassing, alleen geldig voor nieuwe spelers van 24 jaar en ouder. Wat kost gokken jou? Stop op tijd 18+.
Claim jouw bonus!Meest gelezen
In dit artikel
Nooit meer iets van de Formule 1 missen? Dat kan! Zet met een druk op de knop de Formule 1-kalender van 2026 in jouw agenda. Gebruik de button hieronder om hem in de agenda van je smartphone of pc te plaatsen en mis geen seconde van het nieuwe seizoen!
+ Toevoegen aan agenda + Toevoegen aan agenda
We hebben ook een versie met alleen de race en kwalificatie.
klik hier voor deze versie en meer uitleg.











Praat mee!