Sluit je aan bij De grootste racefamilie van Nederland

Ontdek welk pakket bij jou past

  • Altijd meepraten over de Formule 1
  • Kans maken op toffe prijzen
  • Advertentievrije site * (Plus & Premium)
  • Toegang tot de exclusieve RN365 app (Plus & Premium)
  • En nog veel meer…
* m.u.v. content van derden
Ontdek de mogelijkheden

Zo bereiden Max Verstappen en collega's zich voor op het nieuwe seizoen

Langzaamaan zijn we de dagen aan het aftellen. Nog anderhalve maand en dan gaat het nieuwe Formule 1-seizoen van start, maar al over iets meer dan twee weken moeten de coureurs topfit aan de start van de testweken staan.

Nog maar tweeënhalve week en dan wordt het Formule 1-seizoen afgetrapt in Barcelona, waar de testdagen plaatsvinden op het Circuit de Barcelona-Catalunya. Dat betekent natuurlijk dat de vakanties van de coureurs al zo goed als voorbij zijn en ze allemaal weer druk bezig zijn met trainen, trainen en nog eens trainen. Ook meldden de meeste coureurs zich weer voor het eerst dit jaar op de fabriek. Zo ziet dat er ongeveer uit.

B7bqb04BLB0

Dit bericht bekijken op Instagram Een bericht gedeeld door George Russell (@georgerussell63) op 17 Jan 2020 om 11:18 (PST)

B7q83MPCBPQ

Dit bericht bekijken op Instagram Een bericht gedeeld door Valtteri Bottas (@valtteribottas) op 23 Jan 2020 om 9:48 (PST)

B74kBlFCxG_

Dit bericht bekijken op Instagram Een bericht gedeeld door Valtteri Bottas (@valtteribottas) op 28 Jan 2020 om 4:40 (PST)

B7oZwBniWYQ

Dit bericht bekijken op Instagram Een bericht gedeeld door PIERRE GASLY 🇫🇷 (@pierregasly) op 22 Jan 2020 om 10:04 (PST)

B7iVyiZie8S

Dit bericht bekijken op Instagram Een bericht gedeeld door PIERRE GASLY 🇫🇷 (@pierregasly) op 20 Jan 2020 om 1:33 (PST)

B7n5zU_Fxzy

Dit bericht bekijken op Instagram Een bericht gedeeld door Daniel Ricciardo (@danielricciardo) op 22 Jan 2020 om 5:25 (PST)

B7fzGRtJuol

Dit bericht bekijken op Instagram Een bericht gedeeld door Lando Norris (@landonorris) op 19 Jan 2020 om 1:51 (PST)

B7l6lwTpfGY

Dit bericht bekijken op Instagram Een bericht gedeeld door Lando Norris (@landonorris) op 21 Jan 2020 om 10:52 (PST)

B7q68sKJ1P2

Dit bericht bekijken op Instagram Een bericht gedeeld door Romain Grosjean (@grosjeanromain) op 23 Jan 2020 om 9:31 (PST)

B78eks3JKCy

Dit bericht bekijken op Instagram Een bericht gedeeld door Romain Grosjean (@grosjeanromain) op 30 Jan 2020 om 5:10 (PST)

B70hxjMBJKB

Dit bericht bekijken op Instagram Een bericht gedeeld door Lewis Hamilton (@lewishamilton) op 27 Jan 2020 om 3:12 (PST)

B7jiA7phlXv

Dit bericht bekijken op Instagram Sometimes the best work out is just not moving at all #Season2020 Een bericht gedeeld door Max Verstappen (@maxverstappen1) op 20 Jan 2020 om 12:39 (PST)

B7_jNcHhY1-

Dit bericht bekijken op Instagram Een bericht gedeeld door Max Verstappen (@maxverstappen1) op 31 Jan 2020 om 9:48 (PST)

B78cuGlBZM5

Dit bericht bekijken op Instagram Een bericht gedeeld door Max Verstappen (@maxverstappen1) op 30 Jan 2020 om 4:56 (PST)

B71VmJupNMr

Dit bericht bekijken op Instagram Een bericht gedeeld door Carlos Sainz (@carlossainz55) op 27 Jan 2020 om 10:36 (PST)

B7je0RSphD6

Dit bericht bekijken op Instagram Een bericht gedeeld door Carlos Sainz (@carlossainz55) op 20 Jan 2020 om 12:11 (PST)

Viaplay
x
Alpine Drastisch besluit rond Ocon niet uitgesloten