Opvallende taferelen in Bahrein, waar de eerste testdag ruim een uur werd onderbroken door een stroomstoring. Ineens vielen alle lampen uit en verdween het GPS-signaal, waarna er met de rode vlag werd gezwaaid. Teams waren veelvuldig in de weer met elektrische accu's, omdat ook bijvoorbeeld de bandenwarmers draaien op elektriciteit.
Uiteindelijk was het euvel dus na iets meer dan een uur opgelost. Maar wat was de oorzaak? De organisatie van het circuit in Bahrein geeft uitleg in een statement.
"Om ongeveer 17.00 uur vandaag (lokale tijd) werd de middagsessie op de baan onderbroken door een stroomstoring, veroorzaakt door een fout in een extern station", zo stelt de organisatie,. "De stroom is inmiddels hersteld en de middagsessie is hervat. We stellen ieders geduld op prijs."
De beroemde RN365 kalender download is er weer! Zet de F1-kalender voor 2025 met een druk op de knop in jouw agenda en mis geen seconde van het nieuwe F1-seizoen.
Download de F1-kalenderMeest gelezen
In dit artikel
Praat mee!