Het begon aan het einde van Q1 met een gele vlag veroorzaakt door Pierre Gasly. De Fransman in dienst van Alpine ging rechtdoor in bocht 4. Op het moment dat Gasly stilstond, kwam teamgenoot Franco Colapinto voorbij.
De Argentijn vloog echter de muur in bij het uitkomen van bocht 4 en crashte zodoende onder geel. Colapinto leek te worden afgeleid door de stilstaande bolide van Gasly. Hij zal wellicht ook moeten vrezen voor een extra straf. Colapinto veroorzaakte door zijn crash ook nog een rode vlag.
De kwalificatie zat er sowieso op voor Colapinto, want hij kwam niet verder dan P16. Gasly moest het doen met P19. Vlak voor het incident zorgde Nico Hulkenberg nog een rode vlag, nadat hij even in de muur stond. De Duitser kon zijn weg echter wel vervolgen.
Unibet pakt uit! Bij een podiumplaats van Verstappen in Baku of een zege van Norris of Piastri, pak je bij Unibet liefst 50 keer jouw inzet!
Voorwaarden van toepassing, alleen geldig voor spelers van 24 jaar en ouder. Wat kost gokken jou? Stop op tijd 18+.
Win 50 keer jouw inzet!Meest gelezen
In dit artikel
Praat mee!