Sluit je aan bij De grootste racefamilie van Nederland

Ontdek welk pakket bij jou past

  • Altijd meepraten over de Formule 1
  • Kans maken op toffe prijzen
  • Advertentievrije site * (Plus & Premium)
  • Toegang tot de exclusieve RN365 app (Plus & Premium)
  • En nog veel meer…
* m.u.v. content van derden
Ontdek de mogelijkheden
Formule 1 Grand Prix Japan 2024

Directe rode vlag na zware crash Ricciardo en Albon

De Formule 1 Grand Prix van Japan is begonnen met een zware crash voor Daniel Ricciardo en Alexander Albon. Het goede nieuws is dat beide coureurs ongedeerd uitstappen.

Na de crash tussen Daniel Ricciardo en Alexander Albon wordt direct de rode vlag uitgehangen. Het is op de baan Ricciardo die zijn lijn houdt om de eerste linkerbocht vanaf de ideale lijn aan te snijden en daarbij Albon volkomen over het hoofd ziet.

Samen schieten ze door het gras van de baan om met een harde plof tegen de muur tot stilstand te komen. Op de baan is er tijd nodig om de boel te repareren.

Bekijk hieronder de beelden van de crash

Bij winst van Verstappen of een andere favoriet in Australië, pak je bij Unibet maar liefst 50x je inzet.

Voorwaarden van toepassing, alleen geldig voor nieuwe spelers van 24 jaar en ouder. Wat kost gokken jou? Stop op tijd. 18+

Win 50 keer jouw inzet!

Praat mee!

# Coureur Punten
# Team Punten
Volledige stand

Unibet
Coureur
Team
Odds
Wat kost gokken jou? Stop op tijd. 18+. Unibet Unibet
x
Red Bull Marko onthult mislukte Red Bull-update voor Verstappen