Sluit je aan bij De grootste racefamilie van Nederland

Ontdek welk pakket bij jou past

  • Altijd meepraten over de Formule 1
  • Kans maken op toffe prijzen
  • Advertentievrije site * (Plus & Premium)
  • Toegang tot de exclusieve RN365 app (Plus & Premium)
  • En nog veel meer…
* m.u.v. content van derden
Ontdek de mogelijkheden
Racing Bulls

Dit is de nieuwe teambaas van Racing Bulls

Door de promotie van Laurent Mekies naar Red Bull kwam er bij zusterteam Racing Bulls natuurlijk een plekje vrij. Alan Permane is per direct aangesteld als de nieuwe teambaas.

XPB 1345035 Hi Res
Artikel
Naar nieuwsoverzicht © XPBimages

Christian Horner weg bij Red Bull, Laurent Mekies is binnen. Dit betekent automatisch ook dat Racing Bulls een nieuwe teambaas nodig heeft. Hiervoor hoefde men niet ver te zoeken. Alan Permane, nu Racing Director van Racing Bulls, is aangesteld als de opvolger van Mekies.

Permane maakte, net als Mekies, zijn entree bij het team bij de start van het 2024-seizoen. "Ik voel me zeer vereerd om de rol van teambaas op me te nemen en ik wil Oliver (Mintzlaff, red.) en Helmut (Marko, red.) bedanken voor het vertrouwen dat ze in mij hebben getoond." 

"Ik kijk ernaar uit om samen met Peter (Bayer, red.) het goede werk voort te zetten dat hij en Laurent hebben gedaan om dit team vooruit te helpen. Dit is een nieuwe uitdaging voor mij, maar ik weet dat ik kan rekenen op de steun van iedereen binnen het team."

Permane is sinds 1989 actief in de Formule 1. Hij begon bij Benetton F1 Team en werkte daar tot medio 2023 toe hij bij het inmiddels Alpine hetende team aan de kant werd gezet. Op dat moment had hij zich opgewerkt tot Sporting Director.

Praat mee!

x
Red Bull Wat betekent de breuk tussen Red Bull en Horner voor Verstappen?