Sluit je aan bij De grootste racefamilie van Nederland

Ontdek welk pakket bij jou past

  • Altijd meepraten over de Formule 1
  • Kans maken op toffe prijzen
  • Advertentievrije site * (Plus & Premium)
  • Toegang tot de exclusieve RN365 app (Plus & Premium)
  • En nog veel meer…
* m.u.v. content van derden
Ontdek de mogelijkheden

"Formule 1-eigenaren tonen interesse in W Series"

David Coulthard, voormalig Formule 1-coureur en geestelijk vader van de W Series is verheugd met de aandacht die de nieuwe klasse krijgt. Zelfs de eigenaren van de Formule 1 houden de W Series volgens de Schot nauwlettend in de gaten.

Afgelopen weekend werd de eerste race verreden van de klasse waarin alleen vrouwen welkom zijn. David Coulthard was er als geestelijk vader natuurlijk bij en sprak van een groot succes. Heel even had Coulthard echter gedacht dat de eerste race op een groter toneel gereden kon worden. "Vanuit de organisatie van de Grand Prix van Australië was er de interesse om de klasse naar het continent te halen. Ik was heel enthousiast over het idee, want wat een prachtig podium zou het Australische Grand Prix-weekend ons hebben geboden", aldus Coulthard in gesprek met Reuters . Uiteindelijk kwam het er dus niet van, wat volgens de Schot achteraf gezien maar goed is ook: "De teams staken er een stokje voor. Die achtten het toneel te groot. Als er onverhoopt iets mis was gegaan... Ach ja, het was de juiste beslissing, mijn enthousiasme was louter gebaseerd op emoties. In de DTM hebben we eveneens een prachtig podium gevonden." Dat de W Series in Australië niet samenging met de Formule 1, betekent niet dat dat helemaal nooit gaat gebeuren: "We hebben gesprekken gevoerd met de eigenaren van de Formule 1, met de mannen van Liberty Media, en ze willen zien hoe de klasse zich ontwikkelt."

Nooit meer iets van de Formule 1 missen? Dat kan! Zet met een druk op de knop de Formule 1-kalender van 2026 in jouw agenda. Gebruik de button hieronder om hem in de agenda van je smartphone of pc te plaatsen en mis geen seconde van het nieuwe seizoen!

+ Toevoegen aan agenda + Toevoegen aan agenda

We hebben ook een versie met alleen de race en kwalificatie.
klik hier voor deze versie en meer uitleg.

Unibet
Coureur
Team
Odds
Wat kost gokken jou? Stop op tijd. 18+. Unibet Unibet
x
In de prijzen gevallen Verstappen pakt op de valreep F1-award