Tijdens de kwalificatie voor de Grand Prix van Portugal is Sergio Perez mogelijk in de fout gegaan. De Mexicaan zou in de weg hebben gereden van Pierre Gasly. De twee moeten zich daarom melden bij de stewards, zodat ze hun kant van het verhaal kunnen vertellen.
Als de Racing Point-coureur inderdaad in de weg heeft gereden, dan hangt hem een gridstraf boven het hoofd. Ook kan hij een waarschuwing krijgen. Perez kwalificeerde uiteindelijk als vijfde, Gasly als negende.
| # | Coureur | Team | Tijd | Band |
|---|---|---|---|---|
| Resultaten worden geladen... | ||||
Ontvang het laatste F1-nieuws van RacingNews365 nu ook in je Google overzicht! Klik op onderstaande link en je ziet jouw favoriete F1-site nu nog vaker verschijnen. Zo mis je niets van het nieuws, analyses, interviews en scoops.
Volg RacingNews365 in GoogleMeest gelezen
In dit artikel
Formule 1 GP Portugal 2020 RN365 Nieuwsdossier
Nooit meer iets van de Formule 1 missen? Dat kan! Zet met een druk op de knop de Formule 1-kalender van 2026 in jouw agenda. Gebruik de button hieronder om hem in de agenda van je smartphone of pc te plaatsen en mis geen seconde van het nieuwe seizoen!
+ Toevoegen aan agenda + Toevoegen aan agenda
We hebben ook een versie met alleen de race en kwalificatie.
klik hier voor deze versie en meer uitleg.










Praat mee!