Sluit je aan bij De grootste racefamilie van Nederland

Ontdek welk pakket bij jou past

  • Altijd meepraten over de Formule 1
  • Kans maken op toffe prijzen
  • Advertentievrije site * (Plus & Premium)
  • Toegang tot de exclusieve RN365 app (Plus & Premium)
  • En nog veel meer…
* m.u.v. content van derden
Ontdek de mogelijkheden

Hamilton niet onder de indruk van Red Bull: "Mentale spelletjes raken ons niet"

Red Bull moest vorig weekend in Oostenrijk concurrent Mercedes flink hebben. Diverse protesten werden er afgevuurd op de kampioenen. Mercedes laat zich daardoor echter niet uit het veld slaan, zo benadrukt Lewis Hamilton.

Eerst was daar het protest tegen het DAS-systeem, toen tegen Lewis Hamilton persoonlijk vanwege het negeren van gele vlaggen en na afloop van de Grand Prix van Oostenrijk schreeuwde Red Bull moord en brand over een te lage straf voor de wereldkampioen na een touche met Alexander Albon. De suggestie op de donderdag dat Red Bull misschien mentale spelletjes speelt met Mercedes en hemzelf, pareert Lewis Hamilton even vakkundig als gelaten: "Dat soort mind games werkt niet bij mij. Dat zou men nu toch onderhand wel moeten weten." Andersom gaf Alexander Albon te kennen dat hij op zijn beurt niet wil wijken voor Hamilton. "Nee, ik zal mijn aanvalstactiek in gevecht met Hamilton niet aanpassen", zo liet ook hij weten ten overstaan van onder andere RacingNews365 . Met medewerking Dieter Rencken.

Nooit meer iets van de Formule 1 missen? Dat kan! Zet met een druk op de knop de Formule 1-kalender van 2026 in jouw agenda. Gebruik de button hieronder om hem in de agenda van je smartphone of pc te plaatsen en mis geen seconde van het nieuwe seizoen!

+ Toevoegen aan agenda + Toevoegen aan agenda

We hebben ook een versie met alleen de race en kwalificatie.
klik hier voor deze versie en meer uitleg.

Unibet
Coureur
Team
Odds
Wat kost gokken jou? Stop op tijd. 18+. Unibet Unibet
x
Breaking Verstappen Racing kondigt samenwerking aan met Mercedes