Max Verstappen heerste tijdens de kwalificatie op het circuit van Barcelona. Voor het eerst in zijn loopbaan start hij de Spaanse Grand Prix vanaf pole. Verrassingen waren er volop met een elfde startpositie voor Sergio Perez, een twaalfde voor George Russell en zelfs een negentiende voor Charles Leclerc.
Vandaag zal om 15:00 uur de race van start gaan op het Circuit de Barcelona-Catalunya. Ongeveer anderhalf uur later weten we over Verstappen zijn vijfde zege van het seizoen heeft behaald. De coureurs moeten 66 ronden afleggen.
De race is live te volgen via Viaplay waar om 14:00 uur de voorbeschouwing begint, direct gevolgd door de race.
Sessie | Datum | Tijd |
---|---|---|
Eerste vrije training | vrijdag 2 juni | - |
Tweede vrije training | vrijdag 2 juni | - |
Derde vrije training | zaterdag 3 juni | - |
Kwalificatie | zaterdag 3 juni | - |
Race | zondag 4 juni | - |
De beroemde RN365 kalender download is er weer! Zet de F1-kalender voor 2025 met een druk op de knop in jouw agenda en mis geen seconde van het nieuwe F1-seizoen.
Download de F1-kalenderMeest gelezen
In dit artikel
Formule 1 GP Spanje 2023 RN365 Nieuwsdossier
Praat mee!