Het was een mooi moment tussen Max Verstappen en Lambiase via de boordradio na de kwalificatie van de Formule 1-GP van de Verenigde Staten. Het is tekenend voor de manier waarop de twee communiceren.
Max Verstappen pakte de poleposition voor de Formule 1 Grand Prix van de Verenigde Staten. Dat deed hij met zijn ronde uit zijn eerste run in Q3, omdat hij te laat bij de streep kwam voor zijn tweede getimede ronde — iets waarop engineer Gianpiero Lambiase via de boordradio inhaakte.
"GP, dit is dan de poleposition waar je om verzocht", roept Verstappen speels en tevreden richting zijn vertrouweling. Daarop richt Lambiase zich met een dankwoord tot zijn coureur.
"Dankjewel, maat. En het gat was nog beter ook. Je hebt mijn hachje gered, keurig gedaan."
Lambiase lijkt daarmee vanaf de pitmuur de verantwoordelijkheid op zich te nemen voor het feit dat Verstappen geen tweede getimede ronde wist te rijden.
RacingNews365 genomineerd en maakt kans om bekroond te worden tot 'Beste Sportwebsite' én 'Populairste Sportwebsite'.
De winst zou een prachtige bekroning zijn voor ons harde werk vanaf het circuit en de redactie! Daarom doen we een beroep op jou: Stem op ons!
Stem op RacingNews365!Meest gelezen
In dit artikel
Nooit meer iets van de Formule 1 missen? Dat kan! Zet met een druk op de knop de Formule 1-kalender van 2026 in jouw agenda. Gebruik de button hieronder om hem in de agenda van je smartphone of pc te plaatsen en mis geen seconde van het nieuwe seizoen!
+ Toevoegen aan agenda + Toevoegen aan agenda
We hebben ook een versie met alleen de race en kwalificatie.
klik hier voor deze versie en meer uitleg.











Praat mee!