Sluit je aan bij De grootste racefamilie van Nederland

Ontdek welk pakket bij jou past

  • Altijd meepraten over de Formule 1
  • Kans maken op toffe prijzen
  • Advertentievrije site (Plus)
  • Toegang tot de exclusieve RN365 app (Premium)
  • En nog veel meer…
Ontdek de mogelijkheden
Formule 1 2022

Live derde vrije training Formule 1 GP Australië 2022

Volg hier live de derde vrije training voorafgaand aan de Formule 1 Grand Prix van Australië 2022. Max Verstappen, Charles Leclerc en collega's hopen hun auto nog een laatste zetje in de goede richting te geven op weg naar de kwalificatie en de race op het vernieuwde Albert Park Circuit.

Verstappen Australia
Artikel
Naar nieuwsoverzicht © Getty Images/Red Bull Contentpool
Op vrijdag zagen we voorzichtig al het beeld dat iedereen eigenlijk had verwacht: Red Bull en Ferrari zullen tijdens de Grand Prix van Australië om de overwinning strijden. Uit de vrijdagse data komt naar voren dat ze overduidelijk de besten zijn, waarbij Charles Leclerc en Max Verstappen zich wederom profileerden als beste coureurs van hun respectievelijke teams.

Kunnen ze die lijn ook op zaterdag doortrekken? Onderstaand vind je de livetiming en de liveblog. De tijden verversen automatisch tijdens de derde vrije training in Melbourne, zodat je altijd op de hoogte bent van de actuele stand. In de blog voorzien we jou van het laatste nieuws en alle ontwikkelingen tijdens de sessies in Australië. Je kan eenvoudig switchen tussen de livetiming en de liveblog via het onderstaande blok.

Derde vrije training - Australië

Unibet
Pos. Coureur Team Tijd Band
Resultaten worden geladen...
Forbidden

Weddenschappen Max Verstappen

Unibet
Wat kost gokken jou? Stop op tijd. 18+. Unibet Unibet

Formule 1 GP Australië 2022 RN365 Nieuwsdossier

0 reacties

Viaplay
RN365 Special
RacingNews365 premium: Hét abonnement voor de echte racefan!

Beleef het F1-seizoen als nooit te voren met RN365 premium en profiteer onder meer van een exclusieve app en advertentievrije site.

Lees meer
x
Breaking Verborgen plaagstoot Mercedes richting Perez: "Weinig verschil tussen P2 en P10"