Max Verstappen zal zich vandaag in de derde vrije training voornamelijk bezighouden met het vinden van een goede afstelling voor de race, aangezien de kwalificatie formeel slechts een kwestie is van 'op komen draven'. De Nederlander wordt immers teruggezet op de grid, omdat hij met een compleet nieuwe Spec 4-motor van Honda rijdt.
Onderstaand vind je de livetiming en liveblog. De tijden verversen automatisch tijdens de training, zodat je altijd op de hoogte bent van de actuele stand. In de blog voorzien we jou van het laatste nieuws en alle ontwikkelingen tijdens de derde vrije training op Monza. Je kan eenvoudig switchen tussen livetiming en liveblog in het onderstaande blok.
Voorspel en win
Max Verstappen komt dit weekend in actie op de Red Bull Ring. Het team heeft een grote upgrade meegenomen. Is het genoeg voor een podiumplaats of zelfs de zege?
Win bij Unibet 50x je inzet bij een podiumplaats voor Verstappen, Antonelli of Hamilton!
Voorwaarden van toepassing, alleen geldig voor nieuwe spelers van 24 jaar en ouder. Wat kost gokken jou? Stop op tijd 18+.
Win 50 keer je inzet!Meest gelezen
In dit artikel
Formule 1 GP Italië 2019 RN365 Nieuwsdossier
Nooit meer iets van de Formule 1 missen? Dat kan! Zet met een druk op de knop de Formule 1-kalender van 2026 in jouw agenda. Gebruik de button hieronder om hem in de agenda van je smartphone of pc te plaatsen en mis geen seconde van het nieuwe seizoen!
+ Toevoegen aan agenda + Toevoegen aan agenda
We hebben ook een versie met alleen de race en kwalificatie.
klik hier voor deze versie en meer uitleg.










Praat mee!