Er staan nog vijf Grand Prix-weekenden op het programma. De GP van de Verenigde Staten is de eerste in dat rijtje en tegelijk het decor voor een nieuw sprintweekend. Dat maakt de eerste training cruciaal voor Max Verstappen en co, want later vanavond staat meteen de kwalificatie op het programma. Laten we gaan kijken hoe de eerste training verloopt op het Circuit of the Americas.
Onderstaand vind je de livetiming en de liveblog. De tijden verversen automatisch tijdens de eerste vrije training, zodat je altijd op de hoogte bent van de actuele stand. In de blog voorzien we jou van het laatste nieuws en alle ontwikkelingen tijdens de sessie in Austin. Je kan eenvoudig switchen tussen de livetiming en de liveblog via het onderstaande blok.
Wie wint de GP van Spanje op het nieuwe circuit de Madring? Bij Unibet pak je liefst 50 keer jouw inzet bij een podiumplaats voor Verstappen, Norris of Antonelli!
Voorwaarden van toepassing, alleen geldig voor nieuwe spelers van 24 jaar en ouder. Wat kost gokken jou? Stop op tijd 18+.
Claim jouw bonus!Meest gelezen
In dit artikel
Formule 1 GP Verenigde Staten 2023 RN365 Nieuwsdossier
Nooit meer iets van de Formule 1 missen? Dat kan! Zet met een druk op de knop de Formule 1-kalender van 2026 in jouw agenda. Gebruik de button hieronder om hem in de agenda van je smartphone of pc te plaatsen en mis geen seconde van het nieuwe seizoen!
+ Toevoegen aan agenda + Toevoegen aan agenda
We hebben ook een versie met alleen de race en kwalificatie.
klik hier voor deze versie en meer uitleg.


























Praat mee!