Max Verstappen moest het na de eerste sessie Down Under doen met P5, op ruim vier tienden van Lando Norris. Maar adviseur Helmut Marko is een positief man en stelt dat dat geen representatieve weergave was. Krijgen we dat wel te zien in de tweede sessie? Dat is de grote vraag!
Onderstaand vind je de livetiming en het liveblog. De tijden verversen automatisch tijdens de tweede vrije training, zodat je altijd op de hoogte bent van de actuele stand. In het blog voorzien we jou van het laatste nieuws en alle ontwikkelingen tijdens de tweede vrije training in Australië. Je kan eenvoudig switchen tussen de livetiming en de liveblog via het onderstaande blok.
Bij winst van Verstappen of een andere favoriet in Australië, pak je bij Unibet maar liefst 50x je inzet.
Voorwaarden van toepassing, alleen geldig voor nieuwe spelers van 24 jaar en ouder. Wat kost gokken jou? Stop op tijd. 18+
Win 50 keer jouw inzet!Meest gelezen
In dit artikel
Praat mee!