Sluit je aan bij De grootste racefamilie van Nederland

Ontdek welk pakket bij jou past

  • Altijd meepraten over de Formule 1
  • Kans maken op toffe prijzen
  • Advertentievrije site * (Plus & Premium)
  • Toegang tot de exclusieve RN365 app (Plus & Premium)
  • En nog veel meer…
* m.u.v. content van derden
Ontdek de mogelijkheden
Helmut Marko

Marko sarcastisch na matige vrijdag Verstappen: "Hebben het momentum meegenomen!"

Het was zeker geen gemakkelijke vrijdag voor Max Verstappen en Red Bull Racing in Abu Dhabi. Verstappen reed slechts een uurtje rond, want hij stond aan de kant in de eerste sessie. Maar in de tweede training kwam hij slechts tot P17. Helmut Marko duidt de problemen.

Marko Abu Dhabi
Artikel
Naar nieuwsoverzicht © XPBimages

Max Verstappen won de afgelopen vier edities van de Grand Prix van Abu Dhabi, maar het lijkt dit jaar toch een stuk lastiger te worden. Verstappen kwam in de tweede training niet verder dan P17 en moest meer dan een seconde toegeven op de snelste man op de vrijdag, Lando Norris.

"Sarcastisch gezien hebben we het momentum van de vrijdag in Qatar meegenomen", zo begint Marko zijn verhaal tegenover ORF. "Daar waren we net zo slecht. Zullen we er weer in slagen om de ommekeer te maken? Het zal moeilijk worden. We weten ongeveer waar het probleem ligt, maar het is er nog steeds. De auto heeft te weinig balans en heeft een te klein werkvenster."

De Red Bull-adviseur vervolgt: "Het zijn weer andere temperaturen dan in Qatar. Laten we eens kijken wat we ervan kunnen maken." Een week geleden werd er dus een flinke ommekeer gemaakt. "Maar de problemen zijn nu iets anders. Het zou te gemakkelijk zijn", zo sluit Marko af.

Praat mee!

Nooit meer iets van de Formule 1 missen? Dat kan! Zet met een druk op de knop de Formule 1-kalender van 2026 in jouw agenda. Gebruik de button hieronder om hem in de agenda van je smartphone of pc te plaatsen en mis geen seconde van het nieuwe seizoen!

+ Toevoegen aan agenda + Toevoegen aan agenda

We hebben ook een versie met alleen de race en kwalificatie.
klik hier voor deze versie en meer uitleg.

Unibet
Coureur
Team
Odds
Wat kost gokken jou? Stop op tijd. 18+. Unibet Unibet
x
In de prijzen gevallen Verstappen pakt op de valreep F1-award