Sluit je aan bij De grootste racefamilie van Nederland

Ontdek welk pakket bij jou past

  • Altijd meepraten over de Formule 1
  • Kans maken op toffe prijzen
  • Advertentievrije site * (Plus & Premium)
  • Toegang tot de exclusieve RN365 app (Plus & Premium)
  • En nog veel meer…
* m.u.v. content van derden
Ontdek de mogelijkheden

Officieel: Ferrari gaat in beroep tegen straf Racing Point

Scuderia Ferrari gaat een officieel protest indienen tegen de bolide van Racing Point. Dat maakte de renstal vanavond bekend.

Ferrari gaat officieel in beroep tegen de straf die Racing Point vorig weekend kreeg opgelegd. De stewards bestraften de renstal wegens overtreding van het sportieve reglement met een boete van $ 400.000 en het in mindering brengen van 15 WK-punten in het constructeurskampioenschap. Dit omdat het team de regels omtrent brake ducts voor de achterremmen had overtreden. Racing Point racet dit jaar met brake ducts die afkomstig zijn cq. zijn vervaardig op basis van tekeningen van Mercedes die in 2019 gekocht zijn. Vanaf 2020 moeten constructeurs zelf hun brake ducts ontwerpen. Ondanks de straf mag Racing Point wel racen met de brake ducts. Ferrari gaat in beroep tegen de beslissingen genomen door de stewards in de documenten 4 (van 7 augustus) en 41 (van 9 augustus). Het team vindt dat uitspraak niet afdoende. Eerder spraken McLaren, Williams en Renault ook hun intentie uit om in beroep te gaan tegen de straf van Racing Point.

Nooit meer iets van de Formule 1 missen? Dat kan! Zet met een druk op de knop de Formule 1-kalender van 2026 in jouw agenda. Gebruik de button hieronder om hem in de agenda van je smartphone of pc te plaatsen en mis geen seconde van het nieuwe seizoen!

+ Toevoegen aan agenda + Toevoegen aan agenda

We hebben ook een versie met alleen de race en kwalificatie.
klik hier voor deze versie en meer uitleg.

Unibet
Coureur
Team
Odds
Wat kost gokken jou? Stop op tijd. 18+. Unibet Unibet
x
Breaking Verstappen Racing kondigt samenwerking aan met Mercedes