Rond de Grand Prix van Oostenrijk ontstonden er plotseling geruchten over Max Verstappen en McLaren. Het management van de Nederlander zou een oriënterend gesprek met McLaren hebben gevoerd, iets wat Zak Brown niet per se ontkende. Toch lijkt Verstappen 'gewoon' bij Red Bull te blijven in 2027. Zijn contract loopt nog tot en met 2028.
Toch is het gerucht een heikel onderwerp in de F1-paddock voor aanvang van het raceweekend op Silverstone. Ook Oscar Piastri wordt naar Verstappen gevraagd, inclusief of hij de viervoudig wereldkampioen als teamgenoot zou verwelkomen.
"Ja, absoluut", zo is Piastri duidelijk tegenover onder meer RacingNews365. "Voor mij persoonlijk betekent het niet zo veel. Max is overduidelijk het talent dat hij is en kijkt om zich heen, maar ben ik heel erg blij met waar ik nu zit."
"Er is me al meerdere keren verteld dat het team blij met me is, en ik vertrouw ze. Dus voor mij verandert er niet echt veel. Ik heb bovendien gewoon een doorlopend contract, dus voor mij blijft alles bij het oude. Ik probeer hier gewoon samen met hen verder aan successen te bouwen."
Ontdek het zelf en ontvang €50 aan Free Spins bij €25 inzet!
Voorwaarden van toepassing, alleen geldig voor nieuwe spelers van 24 jaar en ouder. Wat kost gokken jou? Stop op tijd 18+.
Claim jouw bonusMeest gelezen
In dit artikel
Nooit meer iets van de Formule 1 missen? Dat kan! Zet met een druk op de knop de Formule 1-kalender van 2026 in jouw agenda. Gebruik de button hieronder om hem in de agenda van je smartphone of pc te plaatsen en mis geen seconde van het nieuwe seizoen!
+ Toevoegen aan agenda + Toevoegen aan agenda
We hebben ook een versie met alleen de race en kwalificatie.
klik hier voor deze versie en meer uitleg.











Praat mee!